reede, 4. juuli 2014

Tallinna Muuliujumine 2014 tulekul !!!


Terve Eesti eest!


Hea ujumissõber  ja külma vee nautleja!

Muuliujumine kui võistlus jääb see aasta ära, sest rannailma prognoos näitas pikalt normist madalamaid temperatuure kuigi tõsi, viimaste päevade kuumalaine on olukorda kõvasti parandanud ja veetemperatuur on jõudsalt hakanud taas tõusma, kuid kahjuks lehvib Pirital endiselt punane lipp. Kuna aga ilm on jätkuvalt suvine ja lausa kutsub ujuma, siis on sellegi poolest plaanis teha pisike vabatahtlik üritus, kus kõik, kes tunnevad, suudavad ja tahavad ujuda sõltumata veetemperatuurist, saavad seda teha kalipsos või ilma, kuidas soovite ja ujutakse ühistardist mööda poisid Meriväljalt Pirita muulile. Professionaalidele on start Merivälja muuli kõrvalt kuid vähem kogenumad võivad ujumisega liituda ka alates Pirita rannapoidest, ujumise suund oleks Pirita suunas ja ujutakse seespool poide ala. Et pikamaaujujatega kenasti sammu jõuaks pidada , tuleks ranna-alalt startida umbes 10 minutit hiljem ehk siis enam-vähem 19.10

Kõigile trassi läbinutele pakuks Pirita muulil sooja teed ja sümboolse suveniiri, jagame ka auhindu tublimatele distantsi läbinutele kuid mil moel ja millises kategoorias, see jääb kohapeal otsustamiseks, sõltub kohale tulnud inimeste arvust.

Kui tahad liikumisaastale anda oma panuse ja sa ei heitu ilmataadi viperustest, sinu tervis on raudne ja külm vesi on sinu jaoks kui nauding, siis tõmba ujukad jalga, saame kokku ja ujumine ühiselt pikki rannajoont propageerimaks sellega nii avaveeujumist, ujumisoskuse vajalikust kui ujumist üldisemalt.

Kogunemine ujumisvarustuses Merivälja muulil 11. juulil hiljemalt kell 1800, start muuli juurest kell 1900, esimeste rannapoide juurest ollakse mbes 19.10. Oma asjad saad jätta korraldaja autosse ja need transpordidakse Piritale. Tulla saad linnast ka 1A bussiga, maha tulla Tuule peatuses. Rahvadistantsile rannapoide juurest tuleks startida iseseisvalt ja võtta pikamaaujujate järel suund Pirita muuli suunas.

Tule Piritale ja näitame koos eeskuju kuidas avavees liikuda!

Soovitav eelregistreerimine, selleks tuleb saata oma andmed emaili aadressile info@veeklubi.ee, Muuliujumise osalejal tuleb allkirjastada kohapeal omavastustuse leping. Rahvadistantsil osaleja ujub rannapoide alal omal vastutusel kuid Pirita muulil veest väljudes tuleks lõpp-protokolli anda siiski oma nimi ja vanus ning vastutasuks saad meilt tassi teed ja suveniiri.


Kohtumiseni muulil!
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar